Nejnovější recenze ze sekce Volně prodejné léky

Ověřený zákazník Magistra.cz Eliška

MAGNESII LACTICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA POR 0,5G TBL NOB 100

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

hořčík je třeba doplňovat,ustávají při užívání např.křeče v lýtkách

NUTRIDRINK MULTI FIBRE S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU POR SOL 4X200ML

NUTRIDRINK MULTI FIBRE S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU POR SOL 4X200ML

Ověřený zákazník Lékárna pohoda Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v Lékárna pohoda

• Kvalitní doplněk stravy pro seniora
DIBEN DRINK CAPPUCCINO POR SOL 4X200ML

OLYNTH HA NAS 1MG/ML NAS SPR SOL 10ML

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2023

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Pomáhá uvolnit nos, používáme celá rodina
NICORETTE ICEMINT GUM ORM 2MG GUM MND 105

Přidáno: 18. března 2023

• Velikost balení
  • Cena!
  • Účinnost
  • Bez vedlejších účinků při správném užívání
  • Tablety se fajnově polykají :)
  • Žádné :)

S tímto produktem mám zkušenost asi už dva roky. Zatím nikdy nezklamal. Kombinuji s doplňkem stravy Ginko biloba od firmy Nutrihouse, Ginko beru pravidelně každý den už asi rok. V kombinaci s Piracetamem člověk dostává božské schopnosti.
U Piracetamu bych nejvíce vyzvedl jeho účinnost na prokrvení mozku, soustředění a samotné pamatování. Je mi dvacet let, studuji na univerzitě, takže soustředění a pamatování náročných vzorců, rovnic a definic je pro mně převelice důležité. Využívám jen asi 4 dny v týdnu a to asi dvě tablety denně, podle toho, jak se cítím. Je skvělé, že si Piracetam můžu vzít jak po jídle, tak před ním, je to jedno. V tomto věku bych doporučil 800mg, 1200 mg je na mě moc. Když jsem využíval tuto silnější variantu, trpěl jsem nespavostí, neustále jsem se až moc soustředil a usnout byl problém. Občas i hlava zabolela, ale nic hrozného. Určitě produkt nedoporučuji užívat ve dny, kdy se hodně řídí, nějak to ovlivňuje pozornost, mám vyzkoušené a v příbalové informaci je to také uvedeno, tak bacha :) Doporučuji produkt užít dopoledne, nebo tak maximálně do 13:00, protože opravdu dobře ovlivní i množství energie a když člověk chce jít spát v 20:30, je to blbý! :D Také je dobré ho užít opravdu jen ve dny, kdy člověk vím, že bude mozek využívat na 100 %, aby se hezky unavil. Jelikož při celodenním sezení u televize se mozek moc neunaví a věřil bych v nespavost. Neskutečně pomáhá při učení, ale i na nudných přenáškách. Věřím, že produkt může neskutečně pomoci starým lidem se sklerózou a podobných mozkových vad.

AKNEROXID DRM 100MG/G GEL 50G

AKNEROXID DRM 100MG/G GEL 50G

Keke Keke

Přidáno: 13. března 2023

• Vůbec nic
  • Vše

Já tedy nevím, ale v mém případě tento přípravek nedělá absolutně nic. Kdyby alespoň dráždil pokožku, ale ono se neděje ani to :-)) Možná ještě zkusím na odbarvení oblečení, jestli tam se nějak projeví :-D Prostě vyhozené peníze.

DIOZEN POR 500MG TBL FLM 120

DIOZEN POR 500MG TBL FLM 120

Ověřený zákazník Pilulka.cz ivanka

Přidáno: 5. března 2023

Zakoupeno v Pilulka.cz

Užívám již dlouho. 3 měsíce beru denně 2 tablety a pak si dám 3 měsíce pauzu. Musím říci že tento postup mi velmi vyhovuje a cítím se dobře. Na mé problémy je výborný.

Ověřený zákazník Magistra.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v Magistra.cz

Nejlepší gel na bolavé a ztěžklé nohy a při trombóze Nic jiného nepoužívám.

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 60

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 60

Přidáno: 15. února 2023

• Když neznáš složení, pravděpodobně se může dostavit zlepšení díky Placebo efektu.
  • Drahý nesmysl.

Účinné složení přípravku je toto: Aconitum napellus 6 CH, Belladonna 6 CH, Calendula officinalis 6 CH, Chelidonium majus 6 CH Abrus precatorius 6 CH, Viburnum opulus 6 CH.

Co to vlastně je že? Takže tu máme po překladu z latiny Oměj horský, Rulík zlomocný, Měsíček lékařský, Vlaštovičník větší, Soterek obecný a Kalinu obecná. Člověk by se lekl, že pár z oněch bylinek je jedovatých, ale vysvětlím Vám i proč je to úplně jedno. Ted důvod je to 6CH v názvu, představte si, že si udělám litr meduňkového čaje na uklidnění a k němu přidám 99 litrů vody, to je ředění 1CH, z této směsy si natočím litr a naředím jí 99 litry vody, to je ředění 2CH a pokračujte dále až to bude 6CH. Raději si uvařte onen čaj a uděláte pro sebe výrazně více.

STOPTUSSIN POR 0,8MG/ML+20MG/ML SIR 1X100ML I

STOPTUSSIN POR 0,8MG/ML+20MG/ML SIR 1X100ML I

ESO Rimmer ESO Rimmer

Přidáno: 10. února 2023

(naposledy upraveno 10. února 2023)

• NIC
  • VŠECHNO

Takže si to shrňme.

Exustují dva druhy léčiv užívaných při kašli.

1. Antitusika (slouží k zmírnění kašle) např TUSSIN, SINECOD apod.
2. Mukolytika (slouží k zředění hlenu a lepšího vykašlávání) Např MUCOSOLVAN, AMBROBENE, ...

Lékaři upozorňují, že se nesmí dát špatný sirup na špatný kašel. Studují to a VĚDÍ co dělají.

Antitusika a Mukolytika se NESMÍ brát současně!!!

STOPTUSSIN jako jediný lék tlumí kašel a zároveň umožňuje vykašlávání. Zamyslete se.... Takže vy chcete aby Vaše dítě (nebo vy) spalo, a ono se mu začne v průduškách uvolňovat něco co jej nutí kašlat. Přijde Vám to logické?

Užil jsem asi 2x na dětech a vždy to bylo horší, než kdybych nedal nic. SÚKL by to měl zakázat!
Nám zabírá čístý TUSSIN nebo SINECOD s látkou butamirát-citrát na suchý kašel.

Na produktivní (když už se vykašlává hlen) a pouze přes den jedině MUCOSOLVAN, AMBROBENE a léky podobného složení.

Bože nepodávejte dětem něco o čem si nejste jistí kdy to máte použít. Ještě si je zabijete!!!

A když už to použijete blbě, ne že to hned zalijete druhým sirupem. To už je takřka vražda z nedbalosti!!!

PREPARATION H RCT 10MG/G+30MG/G RCT UNG 25G

PREPARATION H RCT 10MG/G+30MG/G RCT UNG 25G

ostravskej fantom ostravskej fantom

Přidáno: 8. února 2023

(naposledy upraveno 8. února 2023)

• šikovné balení
  • efektivní

Mast používám pravidelně, protože je dle mého na trhu nejúčinnější. Uleví v podstatě hned po prvním použití, nedráždí sliznici a léčí problémy jakéhokoliv typu v oblasti konečníku.

Cena by mohla být trochu nižší (nakupoval jsem přes Dr. Maxe), ale když vezmu v potaz tu úlevu poté, tak se to ve finále vyplatí. Zkoušel jsem i konkurenční produkt FAKTU, ale ten zdaleka nebyl tak efektivní.

Doporučuju používat v kombinaci s dubovou kůrou.

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 90

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 90

Přidáno: 1. února 2023

• Drahý nesmysl.

ESPUMISAN POR 100MG/ML POR GTT EML 1X30ML

ESPUMISAN POR 100MG/ML POR GTT EML 1X30ML

Přidáno: 1. února 2023

• VÝBORNÉ ,NAPROSTÁ SPOKOJENOST
  • OPRAVTE SI PŘÍBALOVÍ LETÁK KDE JE UŽÍVÁNÍ 35 KRÁT DENNĚ!!!

NUROFEN PRO DĚTI JAHODA POR 20MG/ML POR SUS 100 ML II

NUROFEN PRO DĚTI JAHODA POR 20MG/ML POR SUS 100 ML II

Ověřený zákazník Mediexpert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2023

(naposledy upraveno 30. ledna 2023)

Zakoupeno v Mediexpert.cz

ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ POR SPC 20 I

ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ POR SPC 20 I

David David

Přidáno: 9. ledna 2023

dobrý, funguje, dobrý na nachlazení

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25