Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Léky volně prodejné Herbacos Recordati

Partner sekce

Lékárna.cz Lékárna.cz
www.lekarna.cz


91% (Perfektní)79 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 10 tbl

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Vhodný pro dospělé a dospívající od 16 let. 1. CO JE...

Uložit ke srovnání

Valetol por.tbl.nob.24

92% (Perfektní)36 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 24 tbl

VALETOL tablety (propyphenazonum, paracetamolum, coffeinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek...

Uložit ke srovnání

Procto-glyvenol rct.crm.1x30g

89% (Perfektní)13 recenzí

hemoroidy, pro dospělé, masti

PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol rektální krém (Tribenosidum, Lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou...

Uložit ke srovnání

Infadolan 106,67mg/0,75mg ung.30g

90% (Perfektní)38 recenzí

vlasy,nehty a pokožka, univerzální, masti

INFADOLAN mast (vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek...

Uložit ke srovnání

Infadolan drm.ung.100g

93% (Perfektní)40 recenzí

vlasy,nehty a pokožka, pro děti, masti

INFADOLAN mast (vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek...

Uložit ke srovnání

Procto-glyvenol rct.sup.10

89% (Perfektní)20 recenzí

hemoroidy, pro dospělé, čípky

Procto-Glyvenol čípky (Tribenosidum, Lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek...

Uložit ke srovnání

Acylpyrin + C por.tbl.eff.12

93% (Perfektní)12 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 12 tbl

ACYLPYRIN + C šumivé tablety (acidum acetylsalicylicum, acidum ascorbicum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje....

Uložit ke srovnání

Ichtoxyl drm.ung.1x30g

94% (Perfektní)17 recenzí

vlasy,nehty a pokožka, univerzální, masti

ICHTOXYL mast Ichthammolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. • Ponechte si příbalovou informaci pro...

Uložit ke srovnání

Acylpyrin Effervescens por.tbl.eff.15x500mg

90% (Perfektní)15 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 15 tbl

Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. ACYLPYRIN EFFERVESCENS šumivé tablety (Kyselina acetylsalicylová) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro...

Uložit ke srovnání

Veral 1% gel drm.gel.1x100g II

90% (Perfektní)11 recenzí

bolest, univerzální, gely

přípravek pro léčbu bolesti a zánětů kloubů Přípravek VERAL® 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů...

Uložit ke srovnání

Valetol por.tbl.nob.12

88% (Perfektní)3 recenze

zácpa a průjem, univerzální, tablety, 12 tbl

Popis produktu VALETOL tablety (propyphenazonum, paracetamolum, coffeinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

Clotrimazol HBF drm.crm.1x50g 1%

90% (Perfektní)12 recenzí

krémy

Příbalová informace: Informace pro uživatele CLOTRIMAZOL HBF krém clotrimazolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat....

Uložit ke srovnání

Acifein 250mg/250mg/50mg tbl.nob.10

91% (Perfektní)13 recenzí

zvýšená teplota, pro dospělé, tablety, 10 tbl

1/5 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace č.j. sukls2324/2005 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ACIFEIN tablety (Acidum acetylsalicylicum,...

Uložit ke srovnání

Veral 25mg por.tbl.ent.30x25mg

75% (Velmi dobrý)5 recenzí

bolest, univerzální, tablety, 30 tbl

Veral zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Veral zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Neovlivňuje však...

Uložit ke srovnání

Clotrimazol HBF crm.1x20gx10mg/g

70% (Velmi dobrý)1 recenze

pro dospělé, krémy

Přípravek k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami, na meziprstová plísňová onemocnění, při zánětech sliznice žaludu...

Uložit ke srovnání

Veral 1% gel drm.gel.1x50g II

bolest, univerzální, gely

přípravek pro léčbu bolesti a zánětů kloubů Přípravek VERAL® 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů...

Uložit ke srovnání

Diclofenac Galmed emulgel drm.gel.1x120g

75% (Velmi dobrý)2 recenze

Diclofenac Galmed emulgel je speciálně vytvořen k vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak, patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětivé léčivé...

Uložit ke srovnání

Diclofenac Galmed emulgel drm.gel.1x60g

98% (Perfektní)1 recenze

Diclofenac Galmed emulgel je speciálně vytvořen k vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak, patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětivé léčivé...

Uložit ke srovnání

Veral Neo 1% gel drm.gel.1x50g II

100% (Perfektní)1 recenze

bolest, univerzální, gely

Přípravek proti bolesti svalů a kloubů Charakteristika Přípravek VERAL® 1% GEL obsahuje léčivou látku diklofenak, která působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních...

Uložit ke srovnání

Valetol por.tbl.nob.10

87% (Perfektní)34 recenzí

zvýšená teplota, pro dospělé, tablety, 10 tbl

VALETOL tablety (propyphenazonum, paracetamolum, coffeinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 20 produktů

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Lieky voľne predajné