Nejnovější recenze ze sekce Volně prodejné léky

FAKTU RCT 100MG/2,5MG SUP 20

Přidáno: 18. března 2023

• Velikost balení
  • Cena!
  • Účinnost
  • Bez vedlejších účinků při správném užívání
  • Tablety se fajnově polykají :)
  • Žádné :)

S tímto produktem mám zkušenost asi už dva roky. Zatím nikdy nezklamal. Kombinuji s doplňkem stravy Ginko biloba od firmy Nutrihouse, Ginko beru pravidelně každý den už asi rok. V kombinaci s Piracetamem člověk dostává božské schopnosti.
U Piracetamu bych nejvíce vyzvedl jeho účinnost na prokrvení mozku, soustředění a samotné pamatování. Je mi dvacet let, studuji na univerzitě, takže soustředění a pamatování náročných vzorců, rovnic a definic je pro mně převelice důležité. Využívám jen asi 4 dny v týdnu a to asi dvě tablety denně, podle toho, jak se cítím. Je skvělé, že si Piracetam můžu vzít jak po jídle, tak před ním, je to jedno. V tomto věku bych doporučil 800mg, 1200 mg je na mě moc. Když jsem využíval tuto silnější variantu, trpěl jsem nespavostí, neustále jsem se až moc soustředil a usnout byl problém. Občas i hlava zabolela, ale nic hrozného. Určitě produkt nedoporučuji užívat ve dny, kdy se hodně řídí, nějak to ovlivňuje pozornost, mám vyzkoušené a v příbalové informaci je to také uvedeno, tak bacha :) Doporučuji produkt užít dopoledne, nebo tak maximálně do 13:00, protože opravdu dobře ovlivní i množství energie a když člověk chce jít spát v 20:30, je to blbý! :D Také je dobré ho užít opravdu jen ve dny, kdy člověk vím, že bude mozek využívat na 100 %, aby se hezky unavil. Jelikož při celodenním sezení u televize se mozek moc neunaví a věřil bych v nespavost. Neskutečně pomáhá při učení, ale i na nudných přenáškách. Věřím, že produkt může neskutečně pomoci starým lidem se sklerózou a podobných mozkových vad.

AKNEROXID DRM 100MG/G GEL 50G

AKNEROXID DRM 100MG/G GEL 50G

Keke Keke

Přidáno: 13. března 2023

• Vůbec nic
  • Vše

Já tedy nevím, ale v mém případě tento přípravek nedělá absolutně nic. Kdyby alespoň dráždil pokožku, ale ono se neděje ani to :-)) Možná ještě zkusím na odbarvení oblečení, jestli tam se nějak projeví :-D Prostě vyhozené peníze.

DIOZEN POR 500MG TBL FLM 120

DIOZEN POR 500MG TBL FLM 120

Ověřený zákazník Pilulka.cz ivanka

Přidáno: 5. března 2023

Zakoupeno v Pilulka.cz

Užívám již dlouho. 3 měsíce beru denně 2 tablety a pak si dám 3 měsíce pauzu. Musím říci že tento postup mi velmi vyhovuje a cítím se dobře. Na mé problémy je výborný.

Ověřený zákazník Magistra.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v Magistra.cz

Nejlepší gel na bolavé a ztěžklé nohy a při trombóze Nic jiného nepoužívám.

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 60

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 60

Přidáno: 15. února 2023

• Když neznáš složení, pravděpodobně se může dostavit zlepšení díky Placebo efektu.
  • Drahý nesmysl.

Účinné složení přípravku je toto: Aconitum napellus 6 CH, Belladonna 6 CH, Calendula officinalis 6 CH, Chelidonium majus 6 CH Abrus precatorius 6 CH, Viburnum opulus 6 CH.

Co to vlastně je že? Takže tu máme po překladu z latiny Oměj horský, Rulík zlomocný, Měsíček lékařský, Vlaštovičník větší, Soterek obecný a Kalinu obecná. Člověk by se lekl, že pár z oněch bylinek je jedovatých, ale vysvětlím Vám i proč je to úplně jedno. Ted důvod je to 6CH v názvu, představte si, že si udělám litr meduňkového čaje na uklidnění a k němu přidám 99 litrů vody, to je ředění 1CH, z této směsy si natočím litr a naředím jí 99 litry vody, to je ředění 2CH a pokračujte dále až to bude 6CH. Raději si uvařte onen čaj a uděláte pro sebe výrazně více.

STOPTUSSIN POR 0,8MG/ML+20MG/ML SIR 1X100ML I

STOPTUSSIN POR 0,8MG/ML+20MG/ML SIR 1X100ML I

ESO Rimmer ESO Rimmer

Přidáno: 10. února 2023

(naposledy upraveno 10. února 2023)

• NIC
  • VŠECHNO

Takže si to shrňme.

Exustují dva druhy léčiv užívaných při kašli.

1. Antitusika (slouží k zmírnění kašle) např TUSSIN, SINECOD apod.
2. Mukolytika (slouží k zředění hlenu a lepšího vykašlávání) Např MUCOSOLVAN, AMBROBENE, ...

Lékaři upozorňují, že se nesmí dát špatný sirup na špatný kašel. Studují to a VĚDÍ co dělají.

Antitusika a Mukolytika se NESMÍ brát současně!!!

STOPTUSSIN jako jediný lék tlumí kašel a zároveň umožňuje vykašlávání. Zamyslete se.... Takže vy chcete aby Vaše dítě (nebo vy) spalo, a ono se mu začne v průduškách uvolňovat něco co jej nutí kašlat. Přijde Vám to logické?

Užil jsem asi 2x na dětech a vždy to bylo horší, než kdybych nedal nic. SÚKL by to měl zakázat!
Nám zabírá čístý TUSSIN nebo SINECOD s látkou butamirát-citrát na suchý kašel.

Na produktivní (když už se vykašlává hlen) a pouze přes den jedině MUCOSOLVAN, AMBROBENE a léky podobného složení.

Bože nepodávejte dětem něco o čem si nejste jistí kdy to máte použít. Ještě si je zabijete!!!

A když už to použijete blbě, ne že to hned zalijete druhým sirupem. To už je takřka vražda z nedbalosti!!!

PREPARATION H RCT 10MG/G+30MG/G RCT UNG 25G

PREPARATION H RCT 10MG/G+30MG/G RCT UNG 25G

ostravskej fantom ostravskej fantom

Přidáno: 8. února 2023

(naposledy upraveno 8. února 2023)

• šikovné balení
  • efektivní

Mast používám pravidelně, protože je dle mého na trhu nejúčinnější. Uleví v podstatě hned po prvním použití, nedráždí sliznici a léčí problémy jakéhokoliv typu v oblasti konečníku.

Cena by mohla být trochu nižší (nakupoval jsem přes Dr. Maxe), ale když vezmu v potaz tu úlevu poté, tak se to ve finále vyplatí. Zkoušel jsem i konkurenční produkt FAKTU, ale ten zdaleka nebyl tak efektivní.

Doporučuju používat v kombinaci s dubovou kůrou.

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 90

SÉDATIF PC ORM SLG TBL NOB 90

Přidáno: 1. února 2023

• Drahý nesmysl.

ESPUMISAN POR 100MG/ML POR GTT EML 1X30ML

ESPUMISAN POR 100MG/ML POR GTT EML 1X30ML

Přidáno: 1. února 2023

• VÝBORNÉ ,NAPROSTÁ SPOKOJENOST
  • OPRAVTE SI PŘÍBALOVÍ LETÁK KDE JE UŽÍVÁNÍ 35 KRÁT DENNĚ!!!

NUROFEN PRO DĚTI JAHODA POR 20MG/ML POR SUS 100 ML II

NUROFEN PRO DĚTI JAHODA POR 20MG/ML POR SUS 100 ML II

Ověřený zákazník Mediexpert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2023

(naposledy upraveno 30. ledna 2023)

Zakoupeno v Mediexpert.cz

ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ POR SPC 20 I

ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ POR SPC 20 I

David David

Přidáno: 9. ledna 2023

dobrý, funguje, dobrý na nachlazení

GLYVENOL POR 400MG CPS MOL 60

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2022

SPECIES UROLOGICAE PLANTA POR SPC 20 I

SPECIES UROLOGICAE PLANTA POR SPC 20 I

Ověřený zákazník MojeLékárna.cz Clew

Přidáno: 23. prosince 2022

Zakoupeno v MojeLékárna.cz

• Čaj piji pravidelně několik let. Chutná i pomáhá.
ESSENTIALE FORTE POR 600MG CPS DUR 30

ESSENTIALE FORTE POR 600MG CPS DUR 30

Ověřený zákazník Lékárna Oáza Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. prosince 2022

Zakoupeno v Lékárna Oáza

• Přijdete o své peníze za téměř prázdné kapsle.To je pro vás plus protože je neztratíte.Kapsle jsou hnědé proto na první pohled ok.Po otevření kapsle jsem zjistil že jsem pořádný jelito když jsem koupil hned 4 krab.Už chápu proč v jiné zemi jsou mnohonásobně dražší tvrdé tablety.V CZ už je dovoleno vše.Prodejce nese odpovědnost za dodavatele.Škoda že nejdou sem vkládat i fotky.Ale jistě to není záměr.Heuréka má více prostředků od kupujícího než od prodejců asi.
  • Nepomůžou prázdné kapsle.Množství v kapslích.Nedostate'né kontroly prodejců.

Lumparna nad lumparny.Výrobci i prodejci vedi ze se snazime si se zdravim pomoct tak nas oberou jak ken muzou.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25