SPECIES NERVINAE PLANTA POR SPC 20 I

Léčivý čaj Species nervinae Planta se používá ke zklidnění při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí, které se mohou projevovat také: - Střídáním podrážděnosti a únavy...
Doporučená nabídka Obchod Doktor.cz

Skladem • 1 varianta66 Kč94 % • 1 472 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 819 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 481 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 661 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 21 recenzíDalší informace

Příznaky
nespavost
Forma přípravku
čaje

• Střídáním podrážděnosti a únavy.
  • Bolestmi hlavy.
  • Poruchami soustředění.
  • Lehčími poruchami nespavosti.

Čaj zmírňuje trávicí obtíže provázející tyto stavy. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užívání. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje v těhotenství a v období kojení.

Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

Dávkování a způsob užití 1-2 nálevové sáčky přelijte 1/4 litrem vařící vody, nechte 10 minut vylouhovat a poté sáček vyjměte. Pijte nejlépe na noc 1/2-1 hodinu před spaním.

Mladistvým s tělesnou hmotností do 40 kg podávejte 1 šálek z 1 nálevového sáčku.

Složení

Jeden nálevový sáček obsahuje nať máty peprné 0,300 g, třezalkovou nať 0,270 g, meduňkovou nať 0,255 g, heřmánkový květ 0,240 g, chmelovou šištici 0,240 g, kozlíkový kořen 0,195 g.

Kontraindikace

Přípravek nepodávejte dětem do 12 let.

Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku nebo na menthol. Vzhledem k obsahu třezalky neužívejte při přecitlivělosti na sluneční záření, zejména u osob se světlou pletí. Dále přípravek neužívejte při těžkých poruchách nervové soustavy, nepodávejte u pacientů po transplantaci orgánů nebo u HIV pozitivních pacientů léčených inhibitory proteázy.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 207 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 846 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Dokumenty

• LEROS je zárukou kvality

cena\kvalita

Opravdu uklidňuje :)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 629 recenzíDalší informace

• Letos jsem si s ním ušetřil běhání po doktorech,když mně začalo ošklivě pálit v močové trubici při močení,pak už i bez močení,pálení ačalo přecházet v bolest.Na internetu jsem našel radu-tento čaj.Třikrát denně jsem pil a již po dvou dnech byly bolesti pryč,pálení odeznívalo,po týdnu pití se cítím opět fit.4ajík ještě piju,jednak na doléčení a jednak mi docela za tu dobu zachutnal.
    • Nic...snad jen z kraje se mi zdál takový nic moc,ale nic hrozného.Ale již druhý den jsem pomlaskával,zvykl jsem si a nyní mi vyloženě chutná.

Super čaj pro záněty močových cest.

• výborný při urologických potížích
    • zpočátku mi moc nechutnal

Čaj je skvělý při onemocnění ledvin a močového měchýře. Medvědicový list v něm obsažený má dezinfekční účinky. Dnes už mi chutná, i když zpočátku tomu tak nebylo. Obsahuje březové listy, nať rdesna ptačího, kořen petržele, nať kopřivy a řebříčku, a bezový květ. Když jsem byla mladší, pila jsem ho často, protože mě trápívaly ledvinové kamínky. Pomohl mi, za což jsem byla moc ráda. Doporučuji ho pít ve větším množství.

• fytofarmakum - léčivý urologický čaj
    • dezinfekční účinek medvědi léčivé

Obsahuje březový list, medvědicový list, nať rdesna ptačího,
    jehlicový a petrželový kořen, nať kopřivy a řebříčku, a také květ bezu černého. Čaj má doma mamka, kterou občas trápívají ledvinové kameny, když na ni přijde kolika pije ho po litrech a nejednou jí pomohl z téměř beznadějné situace. Je výborný na chronické záněty močových cest a močového měchýře.