Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Ibuprofen Galmed 400 mg tbl.flm. 30

0 %
Kvalitní GALMED IBUPROFEN 400MG 30TBL za 59.4 Kč. zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou...
49 Kč
Doprava 89 Kč,Skladem
Doporučená nabídka MojeLékárna.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Skladem  1 varianta74 Kč98 % • 649 recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta56 Kč84 % • 1 836 recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta59 Kč93 % • 143 recenzíDalší informace

Popis produktu

Kvalitní GALMED IBUPROFEN 400MG 30TBL za 59.4 Kč. zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou...

Parametry produktu

Výrobce
Forma přípravku
tablety
Určení
pro dospělé
Věk
pro dospělé

Parametry produktu

Výrobce
Forma přípravku
tablety
Určení
pro dospělé
Věk
pro dospělé

Popis produktu

Kvalitní GALMED IBUPROFEN 400MG 30TBL za 59.4 Kč. zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí

Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení užívá se např. při bolesti hlavy, zubů, zad užívá se při bolestivé menstruaci uživá se při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění uživá se při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí užívá se při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních užívá se jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních  

V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.  

Dávkování:  Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let.

Pro děti ve věku 6–12 let je vhodný přípravek s obsahem 200 mg ibuprofenu, dětem do 6 let věku je určen ibuprofen v suspenzi.  

Obsah: 30 tablet

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.