IBUPROFEN DR.MAX POR 400MG TBL FLM 100 I

93 %
Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku. Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.: Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,...
159 Kč
Doprava 59 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Dr. Max lékárna

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku. Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.: Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,...

Parametry produktu

Příznaky
nervozita a úzkost
Forma přípravku
tablety
Věk
pro dospělé

Recenze

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • Je ověřený

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • Rychle zabírá i na počáteční migrenu.

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %

    ok

Parametry produktu

Příznaky
nervozita a úzkost
Forma přípravku
tablety
Věk
pro dospělé

Popis produktu

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku. Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.: Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti, Bolest zubů, Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí), Menstruační bolest, Snižuje horečku. Potahované tablety Ibuprofen Dr.Max 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg užívá: Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin. Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách. Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě. Dalšími složkami ...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 110 565 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

14zákazníků doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt
93 %
průměr z 25 hodnocení
5
19 ×
4
4 ×
3
2 ×
2
0 ×
1
0 ×

    Registrovaný uživatel

    Nedoporučuje produkt

    60 %
    • cena
    • zabírá strašně pomalu, půlhodina a víc

    produkt je levný, bohužel u mě zabírá strašně pomalu, není nad klasické léky (brufen, ibalgin atd.), nevím nejsem lékař, nebo lékárník, takže nic jiného hodnotit nemůžu :-)

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • Je ověřený

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • Rychle zabírá i na počáteční migrenu.

    Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

    Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 110 565 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %

    ok

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    80 %

    Používám ho jako onkoligický pacient již delší dobu

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Nedoporučuje produkt

    60 %

    Jedinou výhodou brufenu je vyšší protizánětlivý účinek a cena, která je mnohonásobně menší, než v případě acylpyrinu, který je méně toxičtější a překvapivě dražší. Proto hodnotím snahu o výrobu a distribuci levnějšího přípravku s acetylsalicylovou kys. , který je však trvale nedostatkový.

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • používám jej už déle

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    80 %
    • osvědčený lék proti bolesti
    • výhodné balení

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %

    Dobrý

    Ověřený zákazník

    , zakoupeno v Dr. Max lékárna

    Doporučuje produkt

    100 %
    • účiný