Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Léky volně prodejné bolest

Partner sekce

Lékárna.cz Lékárna.cz
www.lekarna.cz



91% (Perfektní)228 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 100 tbl

Příbalová informace: informace pro uživatele   Ibalgin 400 potahované tablety Ibuprofenum   Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento...

Uložit ke srovnání

93% (Perfektní)79 recenzí

bolest, pro dospělé, gely

Voltaren Forte 2,32% gel (Diclofenacum diethylaminum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

91% (Perfektní)46 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 20 tbl

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu...

Uložit ke srovnání

91% (Perfektní)48 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 48 tbl

zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

92% (Perfektní)97 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 10 tbl

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Vhodný pro dospělé a dospívající od 16 let. 1. CO JE...

Uložit ke srovnání

95% (Perfektní)48 recenzí

bolest, pro děti, suspenze, 100 ml

Ibuprofenum 100 mg v 5 ml suspenze. Další látky obsažené v léku Monohydrát kyseliny citronové, dihydrát citronanu sodného, chlorid sodný, sodná sůl sacharinu,...

Uložit ke srovnání

95% (Perfektní)68 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 100 tbl

Úleva od bolesti BRUFEN 400 potahované tablety ibuprofenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

Voltaren Emulgel drm.gel.1x150g Lam

92% (Perfektní)56 recenzí

bolest, pro dospělé, gely

Voltaren Emulgel je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky...

Uložit ke srovnání

Condrosulf 400 mg por.cps.dur.60x400mg

87% (Perfektní)180 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 60 tbl

Indikační skupina Specifické antirevmatikum, antiartrotikum. Charakteristika Co je přípravek Condrosulf 400, tvrdé tobolky a k čemu se používá Léčivou látkou...

Uložit ke srovnání

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

90% (Perfektní)99 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 20 tbl

Ataralgin tablety Rychlá úleva při bolestech hlavy, krční páteře a ztuhlosti svalů v oblasti šíje. Vhodná pomoc při bolestech vyvolaných stresem a únavou....

Uložit ke srovnání

Panadol Extra por.tbl.flm.30

92% (Perfektní)28 recenzí

bolest, pro děti, tablety, 30 tbl

Zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. 1. CO JE PANADOL EXTRA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Panadol Extra obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti...

Uložit ke srovnání

Ibalgin 200 por.tbl.flm.24x200mg

93% (Perfektní)24 recenzí

bolest, univerzální, tablety, 24 tbl

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Ibalgin...

Uložit ke srovnání

Dolgit krém drm.crm.1x150g

94% (Perfektní)19 recenzí

bolest, univerzální, krémy

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE DOLGIT KRÉM (Ibuprofenum) krém Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento...

Uložit ke srovnání

Valetol por.tbl.nob.24

93% (Perfektní)50 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 24 tbl

VALETOL tablety (propyphenazonum, paracetamolum, coffeinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek...

Uložit ke srovnání

Voltaren Forte 2,32% drm.gel.1x100g

88% (Perfektní)80 recenzí

bolest, pro dospělé, gely

Voltaren® Forte 2,32%, gel je nový nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání, který je dostupný bez lékařského předpisu. Je určený k úlevě od bolesti, k zmírnění zánětu a...

Uložit ke srovnání

Panadol Novum 500mg por.tbl.flm.24x500mg

92% (Perfektní)63 recenzí

bolest, pro děti, tablety, 24 tbl

Panadol Novum 500 mg potahované tablety (paracetamolum) Přečtětě si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je...

Uložit ke srovnání

Panadol pro děti 24mg/Mml Jahoda por.sus.1x100ml PET

92% (Perfektní)34 recenzí

bolest, pro děti, tablety, 100 ml

Panadol pro děti je určen ke snížení horečky a bolesti provázející chřipku, nachlazení, infekční onemocnění dětského věku ( např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spála,...

Uložit ke srovnání

Ibalgin 400 por.tbl.flm.24x400mg

87% (Perfektní)39 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 24 tbl

V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek Ibalgin 400 a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Ibalgin 400 užívat Jak se přípravek ...

Uložit ke srovnání

Migralgin por.tbl.nob.20

79% (Velmi dobrý)59 recenzí

bolest, pro dospělé, tablety, 20 tbl

Přípravek Migralgin je analgetikum (k tlumení bolesti), antipyretikum (k potlačení horečky) a nesteroidní antiflogistikum (nesteroidní lék proti zánětu) Příloha č.1 k...

Uložit ke srovnání

Dolgit krém drm.crm.1x100g

95% (Perfektní)22 recenzí

bolest, univerzální, krémy

Dolgit krém je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu, při sportu nebo při nehodách. Dolgit krém je...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 116 produktů
1 2 3 4 5...6

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Lieky voľne predajné