Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Léky volně prodejné UCB

Partner sekce

Lékárna.cz Lékárna.cz
www.lekarna.cz



Zyrtec por.tbl.flm.20x10mg

87% (Perfektní)22 recenzí

alergie, univerzální, tablety, 20 tbl, 20 ml

Zyrtec 10 mg potahované tablety  cetirizini dihydrochloridum  Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

Geratam 1200mg por.tbl.flm.100x1200mg

83% (Perfektní)41 recenzí

nervová soustava, pro děti, tablety, 1200 tbl

Piracetam přímým účinkem příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti Skupina HVLP, Psychostimulantia (nootropní...

Uložit ke srovnání

Xyzal por.tbl.flm.14x5mg

82% (Perfektní)11 recenzí

alergie, univerzální, tablety, 14 tbl

Xyzal se používá k léčbě (příznaků) alergie jako je alergická rýma (včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy) a chronicka kopřivka (chronická idiopatická urtikarie)....

Uložit ke srovnání

Geratam 1200mg por.tbl.flm.60x1200mg

82% (Perfektní)7 recenzí

únava, pro dospělé, tablety, 1200 tbl

Geratam 1200 – Účinná látka Piracetam přímým účinkem příznivě ovlivňuje… Geratam 1200 – Účinná látka Piracetam přímým účinkem příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk...

Uložit ke srovnání

Nootropil 20% Oral Solution por.sol.1x125ml

90% (Perfektní)6 recenzí

únava, univerzální, roztoky, 125 ml

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek musíte...

Uložit ke srovnání

Zyrtec por.tbl.flm.7x10mg

79% (Velmi dobrý)2 recenze

alergie, univerzální, tablety, 7 tbl

Léčivá látka: Cetirizini dihydrochloridum (cetirizin) 10 mg v 1 potahované tabletě   Další látky: Mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, koloidní bezvodý oxid...

Uložit ke srovnání

Zyrtec por.gtt.sol.1x20ml

94% (Perfektní)3 recenze

alergie, univerzální, kapky, 20 ml

Perorální kapky vhodný ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy. Zyrtec perorální kapky, roztok cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně...

Uložit ke srovnání

Xyzal por.tbl.flm.7x5mg

92% (Perfektní)1 recenze

alergie, univerzální, tablety, 7 tbl

Xyzal se používá k léčbě (příznaků) alergie jako je alergická rýma (včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy) a chronicka kopřivka (chronická idiopatická urtikarie)....

Uložit ke srovnání

Geratam 800mg por.tbl.flm.60x800mg

71% (Velmi dobrý)4 recenze

únava, univerzální, tablety, 800 tbl

GERATAM 800 mg GERATAM 1200 mg NOOTROPIL 20% oral solution (Piracetamum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje....

Uložit ke srovnání

Reactine por.tbl.flm.7x10mg

alergie, pro dospělé, tablety, 7 tbl

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE REACTINE potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás...

Uložit ke srovnání

1 - 10 ze 10 produktů

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Lieky voľne predajné