Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Léky volně prodejné Krka

Partner sekce

Lékárna.cz Lékárna.cz
www.lekarna.cz



Nalgesin S por.tbl.flm. 30 x 275mg

91% (Perfektní)29 recenzí

zácpa a průjem, tablety, pro dospělé, 30 tbl

Působí proti bolesti Nalgesin S potahované tablety naproxenum natricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento...

Uložit ke srovnání

Bisacodyl-K por.tbl.obd. 105 x 5mg

91% (Perfektní)21 recenzí

zácpa a průjem, tablety, pro dospělé, 105 tbl, 0 g

Léčiva proti zácpě. Příbalová informace - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! BISACODYL-K (Bisacodylum) obalené tablety Držitel rozhodnutí o registraci a...

Uložit ke srovnání

Nolpaza 20mg enterosolventní tablety por.tbl.ent. 14 x 20mg

87% (Perfektní)12 recenzí

trávení a žaludek, tablety, pro dospělé, 14 tbl, 0 g

Je užíván k léčbě onemocnění žaludku a střev souvisejících s tvorbou kyseliny Skupina HVLP, Antacida (včetně antiulcerosních léčiv)...

Uložit ke srovnání

Panzynorm Forte-N por.tbl.flm.30

91% (Perfektní)13 recenzí

trávení a žaludek, tablety, pro dospělé, 30 tbl

Panzynorm forte-N se používá při nedostatečném vylučování trávicích šťáv břišní slinivkou. Přípravek Panzynorm forte-N se používá při nedostatečném vylučování trávicích šťáv...

Uložit ke srovnání

Septabene 3 mg/1mg pastilky orm.pas. 16 x 3mg/1mg

93% (Perfektní)7 recenzí

bolest, tablety, pro dospělé, 16 tbl

Přípravek Septabene dezinfikuje ústa a krk a zmírňuje příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce. Podrobné informace o produktu...

Uložit ke srovnání

Neoseptolete Duo Med a Citron orm.pas.18

91% (Perfektní)10 recenzí

bolest, pastilky, univerzální, 0 g

Neoseptolete Duo se doporučuje pro úlevu od bolesti v krku při nachlazení a chřipce. Pastilky Neoseptolete Duo med a citron se doporučují pro zmírnění bolesti a desinfekci:...

Uložit ke srovnání

Septolete D orm.pas. 30 x 1mg

87% (Perfektní)13 recenzí

dutina ústní a krku, pastilky, univerzální, 30 tbl, 0 g

Příbalová informace výrobku SEPTOLETE D LOZ 30 1/2 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls204027/2010 Příbalová informace-VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE...

Uložit ke srovnání

Septanazal pro dospělé 1mg/50mg v 1 ml nas.spr.sol. 1 x 10 ml

92% (Perfektní)2 recenze

chřipka a nachlazení, spreje, pro dospělé, 1 ml, 0 g

Septanazal pro dospělé, nosní sprej, obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a dexpanthenol. Xylometazolin-hydrochlorid rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní...

Uložit ke srovnání

Nalgesin S por.tbl.flm. 40 x 275mg

97% (Perfektní)7 recenzí

bolest, tablety, pro dospělé, 40 tbl, 0 g

Nalgesin S je přípravek určený k řešení bolestí hlavy, zubů, zad, svalů a kloubů spojených s nachlazením a chřipkou, menstruační bolesti, k prevenci a léčbě migrény, řešení...

Uložit ke srovnání

Nalgesin S por.tbl.flm. 20 x 275mg

93% (Perfektní)12 recenzí

zácpa a průjem, tablety, pro dospělé, 20 tbl, 0 g

Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Podrobný popis výrobku NALGESIN S 10X275MG Potahované tablety - Výrobce: KRKA, D.D., NOVO MESTO - Značka: NALGESIN - Charakteristika:...

Uložit ke srovnání

Panzynorm Forte-N por.tbl.flm.10

97% (Perfektní)3 recenze

trávení a žaludek, tablety, univerzální, 10 tbl, 0 g

Panzynorm forte-N se používá při nedostatečném vylučování trávicích šťáv břišní slinivkou. Přípravek Panzynorm forte-N se používá při nedostatečném vylučování trávicích šťáv...

Uložit ke srovnání

Letizen por.tbl.flm. 50 x 10mg

93% (Perfektní)2 recenze

tablety, pro dospělé, 50 tbl, 0 g

Letizen je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky nejasného původu....

Uložit ke srovnání

Nalgesin S por.tbl.flm. 10 x 275mg

98% (Perfektní)4 recenze

bolest, tablety, pro dospělé, 10 tbl, 0 g

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nalgesin S potahované tablety naproxenum natricum V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Nalgesin S a k čemu se používá...

Uložit ke srovnání

Neoseptolete Třešeň orm.pas. 18 x 1,2mg

84% (Perfektní)4 recenze

bolest, pastilky, univerzální, 18 tbl, 0 g

- léčivý přípravek (ATC skupina Cetylpyridin - R02AA06)- skupina Otorhinolaryngologica   Příbalová informace - INFORMACE PRO UŽIVATELE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou...

Uložit ke srovnání

Septolete Menthol orm.pas. 30 x 1mg

94% (Perfektní)5 recenzí

chřipka a nachlazení, tablety, pro dospělé, 0 g

kód SÚKL: 020341 Pastilky Septolete menthol vám pomohou k rychlé úlevě od nepříjemných symptomů bolavého krku Pastilky Septolete menthol vám pomohou k rychlé úlevě od...

Uložit ke srovnání

Neoseptolete Duo Spray omr.spr. 1 x 30 ml

77% (Velmi dobrý)4 recenze

bolest, spreje, univerzální, 30 ml

sprej proti bolesti v krku a na desinfekci dutiny ústní PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Neoseptolete Duo spray 10 mg/2 mg orální sprej benzocainum/cetylpyridinii...

Uložit ke srovnání

Septabene Citron a bezový květ 3mg/1mg pas.16

dutina ústní a krku, pastilky, pro dospělé

Přípravek Septabene citron a bezový květ, pastilky, je léčivý přípravek pro místní použití v ústech působící proti zánětu, proti bolesti a proti šíření choroboplodných zárodků....

Uložit ke srovnání

Septabene 1.5mg/ml+5.0mg/ml orálni sprej, roztok orm.spr.sol. 1 x 30 ml

97% (Perfektní)2 recenze

spreje, univerzální, 30 ml

Orální sprej dezinfikuje ústa a krk a zmírňuje příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce. Podrobné informace o produktu Septabene...

Uložit ke srovnání

Letizen por.tbl.flm. 20 x 10mg

alergie, tablety, pro dospělé, 20 tbl, 0 g

Letizen je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky nejasného původu....

Uložit ke srovnání

Neoseptolete Duo Menthol orm.pas.18

83% (Perfektní)2 recenze

bolest, pastilky, univerzální, 18 tbl

1/3 sp.zn. sukls2382/2008 Příbalová informace: informace pro uživatele Neoseptolete duo menthol pastilky benzocainum a cetylpyridinii chloridum Přečtěte si pozorně...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 27 produktů
1 2

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Lieky voľne predajné