Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Léky volně prodejné Teva

Partner sekce

Lékárna.cz Lékárna.cz
www.lekarna.cz



86% (Perfektní)46 recenzí

kašel a odkašlávání, pro dospělé, kapky, 50 ml

STOPTUSSIN Kapky k vnitřnímu užití, roztok. Složení: Účinné látky: Butamirati dihydrogenocitras 4 mg, Guaifenesinum 100 mg v 1 ml. (1 ml = 34 kapek). Pomocné...

Uložit ke srovnání

Aescin-Teva por.tbl.ent.90x20mg

91% (Perfektní)40 recenzí

klouby a pohybový aparát, pro dospělé, tablety

Přípravek se užívá k léčení místních otoků a zánětů, především poúrazových a pooperačních, k léčbě a předcházení vzniku rozsáhlých pooperačních podlitin, k léčbě žilních...

Uložit ke srovnání

Stoptussin sirup por.sir.1x180ml + pip

96% (Perfektní)9 recenzí

kašel a odkašlávání, pro dospělé, sirupy, 180 ml

Příbalová informace výrobku Stoptussin sirup 180 ml + dávkovací pipeta Příbalová informace: informace pro uživatele STOPTUSSIN SIRUP (Butamirati citras, guaifenesinum)...

Uložit ke srovnání

Herpesin krém drm.crm.1x5g 5%

87% (Perfektní)42 recenzí

dutina ústní a krku, pro dospělé, krémy

Přípravek HERPESIN KRÉM se používá při léčbě oparu rtů a obličeje u dospělých i dětí. HERPESIN KRÉM Krém aciclovirum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než...

Uložit ke srovnání

Stoptussin sirup por.sir.1x100ml + pip.

87% (Perfektní)6 recenzí

dutina ústní a krku, pro dospělé, sirupy, 100 ml

Příbalová informace výrobku STOPTUSSIN SIRUP 1X100ML Sirup PŘÍBALOVÁ INFORMACE Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento...

Uložit ke srovnání

Aescin-Teva por.tbl.ent.30x20mg

71% (Velmi dobrý)21 recenzí

klouby a pohybový aparát, pro dospělé, tablety, 30 tbl

Pečlivě pročtětě příbalovou informaci Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si...

Uložit ke srovnání

Herpesin krém drm.crm.1x2g 5%

73% (Velmi dobrý)20 recenzí

dutina ústní a krku, pro dospělé, krémy

Přípravek HERPESIN KRÉM se používá při léčbě oparu rtů a obličeje u dospělých i dětí. HERPESIN KRÉM Krém aciclovirum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než...

Uložit ke srovnání

Omeprazol Teva Pharma 20mg por.cps.etd.14x20mg

96% (Perfektní)5 recenzí

trávení a žaludek, univerzální, tablety, 14 tbl

ŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE OMEPRAZOL TEVA PHARMA 20 mg Enterosolventní tvrdé tobolky (omeprazolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než...

Uložit ke srovnání

Novo-Passit por.sol.200mlx40mg/77,5mg/ml

78% (Velmi dobrý)10 recenzí

bolest, univerzální, roztoky, 200 ml

1. Co je přípravek novo-passit a k čemu se používá Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach...

Uložit ke srovnání

Chamomilla Teva por.orm.drm.sol.100ml

94% (Perfektní)4 recenze

dutina ústní a krku, univerzální, roztoky, 100 ml

Užívá se vnitřně při mírných žaludečních a střevních obtížích provázených pocitem plnosti, (nevolností, plynatostí, nadýmáním a napětím v břiše). Zevně se přípravek používá ke...

Uložit ke srovnání

Analergin Neo 5mg por.tbl.flm.20x5mg

94% (Perfektní)6 recenzí

alergie, univerzální, tablety, 20 tbl

Analergin Neo 5mg por.tbl.flm. 20 tablet Popis produktu Analergin Neo 5 mg patří mezi léky na alergii. Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá...

Uložit ke srovnání

Omeprazol Teva Pharma 10mg por.cps.etd.28x10mg

100% (Perfektní)2 recenze

trávení a žaludek, pro dospělé, tablety, 28 tbl

Přípravek Omeprazol Teva se užívá k léčbě a prevenci opětovného výskytu (relapsu) dvanáctníkových a žaludečních vředů, vyvolaných bakterií Helicobacter pylori nebo podáváním...

Uložit ke srovnání

Thymomel por.sir.1x250ml

83% (Perfektní)2 recenze

chřipka a nachlazení, univerzální, sirupy, 250 ml

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE THYMOMEL Sirup   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je...

Uložit ke srovnání

Chamomilla Teva por.orm.drm.sol.25ml

100% (Perfektní)1 recenze

dutina ústní a krku, univerzální, roztoky, 25 ml

heřmánkový extrakt CHAMOMILLA TEVA 1X100ML Roztok   CHAMOMILLA TEVA (Matricarie extractum fluidum) Perorální roztok (roztok k vnitřnímu užití) Přečtěte si pozorně tuto...

Uložit ke srovnání

Analergin Neo 5mg 5mg tbl.flm.10

85% (Perfektní)1 recenze

alergie, pro dospělé, tablety, 10 tbl

Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě alergie. Přípravek Analergin Neo 5 mg se používá k léčbě příznaků (symptomů) spojených s alergickými stavy, jako jsou senná rýma,...

Uložit ke srovnání

Omeprazol 20 Galmed por.cps.dur.14x20mg

Omeprazol 20 Galmed 14 tobolek patří do skupiny léčiv nazývaných „inhibitory protonové pumpy“. Účinkují tak, že snižují množství kyseliny, která se tvoří ve Vašem žaludku....

Uložit ke srovnání

Ambrobene 6mg/ml por.sol.1x100ml-600mg+adapt

Podrobné informace o produktu Ambrobene 6 mg/ml, perorální roztok Ambroxoli hydrochloridum   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek...

Uložit ke srovnání

1 - 17 ze 17 produktů

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Lieky voľne predajné